VARSSO

Fit Your Lifestyle

Varsso to marka specjalizująca się w produkcji koszul dla mężczyzn o atletycznej budowie. Stworzyliśmy tę firmę aby pomóc facetom w dopasowaniu koszul do ich rozbudowanych sylwetek.

Jak często nie mogłeś znaleźć koszuli w popularnych sieciówkach lub poprawiałeś koszule u krawca? Naszym celem było stworzenie koszuli która nie tylko będzie na Ciebie pasowała ale też podkreśli Twoją sylwetkę. Aby stworzyć idealną koszule każdy etap projektowania i produkcji  konsultowaliśmy ze sportowcami, żeby stworzyć produkt który raz na zawsze rozwiąże problem niedopasowanej koszuli.

Wiemy jak wiele pracy i wyrzeczeń kosztowało was zbudowanie swoich sylwetek. Dlatego w stworzenie naszych produktów włożyliśmy masę pracy. Do produkcji używamy tylko najwyzszej jakości tkanin a krój koszul jest niespotykany w innych firmach.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować pracownikom, projektantom, sportowcom oraz wszystkim którzy wpierali naszą markę. Zrobimy wszystko aby dostarczać produkty tylko najlepszej jakości.